Барановський В'ячеслав Миколайович

Барановський В'ячеслав Миколайович

Дата та місце народження: 19 жовтня 1976 р., м. Умань, Черкаська область.

Дата та місце загибелі: 26 серпня 2015 р., с. Старогнатівка, Волноваський район, Донецька область.

Звання: Капітан.

Посада: Командир взводу.

Підрозділ: 41-й окремий мотопіхотний батальйон (1-а окрема танкова бригада).

Обставини загибелі: Загинув 26 серпня 2015 р. близько 17.45 внаслідок мінометного обстрілу РОП 4101 в районі с. Старогнатівка, Волноваський район, Донецька область.

Сімейний стан: Залишилася дружина та донька.

Місце поховання: м. Чернігів, кладовище Яцево (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 2, місце 39.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 306/2016 від 20 липня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Эти цветы возлагаю Герою! Герою, отдавшему жизнь за великий подвиг во имя Украиснкой земли! За детей, родных, за свободу и лучшее будущее! Каждый Герой оставляет нам свой молчаливый наказ! Лицо, глаза, улыбка и очень живой взгляд излучает тепло и надежду... Что все это не зря! "Слава Героям!" - Не просто слова... Слова омытые кровью, потом, землей, страданиями, слезами, смехом детей и светлыми днями, радостью и верой в лучшее! Память о тех, кого нет с нами, теперь будет вечной! Бессмертие - это тоже жизнь! В наших сердцах, мыслях, словах... Я низко кланяюсь тебе, Герой! Покойся с миром! Твой подвиг никогда не будет забыт! Ты навсегда живой! Вечная Слава Героям!
Светлана НОЗАДЗЕ, Россия
від Тараса Сагайдака Дорогий наш Василечку!
Пам'ятаємо, любимо, сумуємо.
Дружина, діти, внучка.
Вже минуло 4 роки, як немає з нами нашого дорогого Васі, але ми його ніколи не забудемо, він назавжди залишиться у наших серцях. Дружина, дочки, зять, внучка.
Пам'ятаємо, любимо!
Дружина Лариса Барановська

Барановський В’ячеслав Миколайович народився 19 жовтня 1976 року в м. Умані, в сім’ї військовослужбовця. В’ячеслав навчався в Чернігівській загальноосвітній середній школі І-ІІІ ступенів № 19, яку закінчив у 1993 році. Після закінчення школи вступив до Харківського військового інституту, який закінчив у 1997 року та отримав звання молодшого лейтенанта. Під час служби в полку авіації (в\ч А2537), займав різні посади: помічник командира корабля, помічник керівника льотчиками, керівник групи управління. З початком військових дій на Донбасі В’ячеслав добровольцем пішов в зону проведення АТО. З 1 вересня 2014 року служив командиром кулеметного взводу роти вогневої підтримки.

Алексей Скиртач: «Об этом Человеке я мог бы рассказывать часами, но пара фотографий скажет о нём больше любых слов. Слава воевал в нашем батальоне на самых передовых рубежах 9 месяцев подряд (!) — с ноября 2014г. До дембеля ему оставалось всего каких-то пару недель...»

На рекламних площах у м. Чернігів на честь В'ячеслава було встановлено бігборд з портретом та інформацією про Героя.