Без'язичний Юрій Васильович

Без'язичний Юрій Васильович

Дата та місце народження: 2 квітня 1967 р., с. Руська Лозова, Дергачівський район, Харківська область.

Дата та місце загибелі: 7 квітня 2017 р. (помер від поранень).

Звання: Підполковник.

Посада: Начальник штабу батальйону.

Підрозділ: 10-й окремий мотопіхотний батальйон (59-а окрема мотопіхотна бригада).

Обставини загибелі: Помер 7 квітня 2017 р. в реанімаційному відділенні Запорізької обласної клінічної лікарні від раніше отриманих поранень.

Сімейний стан: Залишились дружина, син та дочка.

Місце поховання: смт. Чорноморське, Лиманський район, Одеська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 4, місце 35.

Спи спокійно. Завжди пам'ятаєм.
Сестра Ганна та племінники

Без’язичний Юрій Васильович народився 2 квітня 1967 р. у с. Руська Лозова Дергачівського району на Харківщині. У 1974-1984 рр. навчався в школі № 132, одружився і замешкав у смт Чорноморське Лиманського району Одеської області.

Закінчивши Харківське вище танкове командне училище, віддав армійській службі майже 30 років. Спочатку служив у 28 й механізований бригаді, пройшовши щабелі від командира взводу до командира танкового батальйону. Після цього був начальником відділу бойової підготовки, після чого був переведений до оперативного командування «Південь», де до виходу на пенсію займався мобілізаційною роботою серед офіцерів запасу. Вийшов на пенсію у званні підполковника. Паралельно зі службою навчався в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ (спеціалізація – «Європейська інтеграція в умовах глобального врядування»).

З початком бойових дій на сході України добровільно повернувся на військову службу і був призначений начальником штабу 10-го окремого мотопіхотного батальйону 59-ї окремої мотопіхотної бригади.