Бондарук Микола Петрович

Бондарук Микола Петрович

Дата та місце народження: 5 квітня 1991 р., с. Заріччя, Володимир-Волинський район, Волинська область.

Дата та місце загибелі: 22 травня 2014 р., смт Благодатне, Волноваський район, Донецька область (47°41'56.5"N 37°26'55.9"E).

Звання: Солдат.

Посада: Навідник.

Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 22 травня 2014 р. під час збройного нападу на блокпост в районі смт Благодатне, Волноваський район, Донецька область. Разом з Миколою загинули майор Л. Полінкевич, молодший лейтенант В. Овчарук, старший сержант О. Артемук, молодший сержант Д. Йовзик, старший солдат Є .Біда, солдат М. Грицюк, солдат В. Зарадюк, солдат В. Махновець, солдат В. Прокопчук, солдат П. Попов, солдат Д. Шкрібляк, солдат Л. Озеранчук, солдат В. Маринич, солдат А. Нечипорук та солдат В. Ліщук.

Військова операція: Бій під Волновахою.

Сімейний стан: Залишились батьки, сестра та наречена.

Місце поховання: с. Заріччя, Володимир-Волинський район, Волинська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 5, місце 3.

Медаль Захиснику Вітчизни

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно).

від Юлії Маценко

Світлана Шевчук: "Це хлопчик, за яким плакала уся наша сім'я, хоча я його особисто не знала... Не знаю, як пояснити, однак це так. На похорон не можна було дивитися спокійно, і просто з жалем. Це була страшна СТРАШНА трагедія. Як особиста. Його разом з іншими привезли до нас у Рівне, ми також зустрічали... Особисто його не знала, проте його знала моя рідна людина. Це був достойний молодий чоловік, гідний, мав честь. Міг би мати прекрасних дітей... Прошу усіх небайдужих людей --- НІКОЛИ НЕ ЗАБУДЬТЕ, НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧТЕ !!! ЧУЄТЕ, НІКОЛИ !!!! Царство Небесне та вічний спокій душі Твоїй, Коля. І дуже хочеться, віриться, що смерті таких гарних українських патріотів буде недаремною. А інакше - це просто великий національний гріх. Гріх усіх нас."