Бондар Віктор Миколайович

Бондар Віктор Миколайович

Дата та місце народження: 14 липня 1991 р., с. Лук'янівка, Баришівський район, Київська область.

Дата та місце загибелі: 28 січня 2015 р., м. Дебальцеве, Донецька область.

Звання: Сержант.

Посада: Головний сержант взводу.

Підрозділ: 128-а окрема гірсько-піхотна бригада.

Обставини загибелі: Загинув 28 січня 2015 р. в результаті обстрілу з РСЗВ БМ-21 «ГРАД» базового табору підрозділу в районі м. Дебальцеве, Донецька область.

Місце поховання: м. Київ, Лісове кладовище (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 8, місце 38.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від друзів

Народився 14 липня 1991 року в с.Лук'янівка Баришівського району.

Молодий, скромний, працьовитий, енергійний та життєрадісний юнак ще зі шкільних років готовий був прийти на допомогу тим, хто її потребував. Захоплювався спортом - грав у футбол і волейбол.

Після закінчення Рудницького НВК Віктор Бондар навчався в Київському будівельному технікумі. У 2009 році пішов до армії, а повернувшись, продовжив працювати у рідному селі.

Віктора мобілізували 3 серпня 2014 року: спочатку вирушив на службу до Мукачева, далі - 128-го гірсько-піхотного батальйону. Був командир відділення зенітно-ракетної артилерійської батареї.

На фасаді Лук’янівкої сільської ради Баришевського району Київської області встановлено меморіальну дошку Бондару Віктору Миколайовичу.