Борсук Іван Іванович

Борсук Іван Іванович

Дата та місце народження: 9 липня 1986 р., с. Лютинськ, Дубровицький район, Рівненська область.

Дата та місце загибелі: 8 липня 2018 р. (помер від поранень).

Звання: Солдат.

Посада: Старший стрілець.

Підрозділ: 14-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Під час обстрілу 29 червня 2018 р. позицій ЗСУ в районі м. Попасна на Луганщині із застосуванням РПГ та стрілецької зброї отримав важке вогнепальне кульове поранення голови. Терміново був доставлений до Харківського військового госпіталю, проте 8 липня 2018 року від отриманого поранення помер.

Сімейний стан: Залишились батьки, сестра, дружина та донька.

Місце поховання: с. Лютинськ, Дубровицький район, Рівненська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 4, місце 25.

Медаль Захиснику Вітчизни

Указом Президента України нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни».

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 108/2015 від 26 лютого 2015 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Орден За мужність II ступеня

Указом Президента України № 270/2019 від 17 травня 2019 року, "за значні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, громадянську мужність, самовідданість у відстоюванні конституційних засад хдемократії, прав і свобод людини, вагомий внесок у культурно-освітній розвиток держави, активну волонтерську діяльність", нагороджений орденом «За мужність» II ступеня (посмертно).

14 січня 2020 року, на фасаді приміщення школи в селі Лютинськ встановили меморіальну дошку на честь загиблого воїна-земляка, кавалера орденів "За мужність" ІІ та ІІІ ступенів Івана Борсука.