Братко Олег Анатолійович

Братко Олег Анатолійович

Дата та місце народження: 6 березня 1980 р., с. Велика Стариця, Бориспільський район, Київська область.

Дата та місце загибелі: 15 липня 2014 р., м. Амвросіївка, Донецька область.

Звання: Старшина.

Посада: Командир бойової машини-командир відділення.

Підрозділ: 72-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 15 липня 2014 р. в результаті обстрілу терористами з РСЗВ «Град» позицій військових у районі міста Амвросіївка Донецької області. Разом з Олегом загинули молодший лейтенант Ю. Бойчун, старшина В. Воробйов та солдат С. Павлуша.

Сімейний стан: Залишились мати та двоє братів.

Місце поховання: м. Березань, Київська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 28.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Народився 6 березня 1980 року в с. Велика Стариця Бориспільського району. Навчався в Березанській середній школі №2. Після 9-го класу вступив до Київського радіо-механічного технікуму. Потім - строкова служба у Збройних силах України. Від рядового він дослужився до старшини. Після армії Олег закінчив школу міліції, певний час працював у Печерському райвідділі внутрішніх справ. Останнім місцем його роботи була АЗС у місті Бориспіль.

Наприкінці березня 2014 року його мобілізували. Проходив навчання у 72-ій окремій механізованій бригаді 3-го батальйону тактичної групи ЗСУ України. У травні разом із іншими військовими відправили у зону проведення АТО.