Бровінський Андрій Анатолійович

Бровінський Андрій Анатолійович

Дата та місце народження: 6 січня 1974 р., м. Картали, Челябінська область, РРФСР.

Дата та місце загибелі: 2 липня 2014 р., с. Маркине, Новоазовський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Кулеметник.

Підрозділ: 9-й батальйон територіальної оборони.

Обставини загибелі: Загинув 2 липня 2014 р. під час мінометного обстрілу блокпосту біля с. Маркине, Новоазовський район, Донецька область.

Сімейний стан: Залишилися батьки (батько - офіцер у відставці, служив у Військово-Повітряних Силах ЗС СРСР), два брати (один із них - близнюк Андрія), дружина та двоє дітей (зокрема, 4-річна донька).

Місце поховання: м. Могилів-Подільський, Вінницька область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 8, місце 25.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Андрія Музики Вічная пам’ять полеглому герою.
від моглівчан.

Родина Андрія переїхала до України з військового містечка у Росії, коли йому та його брату-близнюку Олександру було 13 років. Брати разом були призвані на військову службу за мобілізацією. Під час мінометного обстрілу Андрій закрив собою брата, Олександр відбувся тяжкою контузією.

Командир батальйону полковник Сергій Іванов: "Андрій - мій перший солдат, що загинув. Він був мужнім та сміливим воїном, нині він став ангел-охоронцем батальйону. Андрій завжди буде з нами".

Увічнений у Меморіалі пам’яті героїв АТО, урочисто відкритому 24 серпня 2016 року у м. Могилів-Подільському Вінницької області, біля входу до міського парку.