Буряк Анатолій Миколайович

Буряк Анатолій Миколайович

Дата та місце народження: 5 червня 1968 р., с. Червоні Партизани, Носівський район, Чернігівська область.

Дата та місце загибелі: 6 вересня 2014 р., м. Щастя, Луганська область.

Звання: Капітан.

Посада: Командир взводу.

Підрозділ: 1-а окрема танкова бригада.

Обставини загибелі: 6 вересня 2014 року під час виконання бойового завдання по виходу з оточення бойовиків, які здійснюють збройний опір силам Антитерористичної операції, група в складі: капітана Буряка Анатолія Миколайовича, молодшого сержанта Козлянського Володимира Володимировича, солдата Остропольського Олександра Валерійовича вийшла із села Шишково в напрямку міста Щастя Луганської області при переслідуванні групою бойовиків. Добравшись до річки Сіверський Донець командир групи капітан Буряк А.М., наказав підлеглим переправлятись на інший бік, а сам залишився прикривати їх відхід. Під час утримання бойовиків на безпечній відстані для переправи особового складу отримав смертельне поранення та загинув.

Місце поховання: с. Червоні Партизани, Носівський район, Чернігівська область.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

від Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського Пам'ятаю. Люблю. Сумую.
Дружина

В пам’ять про Анатолія Буряка у грудні 2014 року на будівлі Червонопартизанської загальноосвітньої школи встановлена меморіальна дошка.