Рачинський Олександр Васильович

Рачинський Олександр Васильович

Дата та місце народження: 26 серпня 1958 р., с. Озерна, Білоцерківський район, Київська область.

Дата та місце загибелі: 1 січня 2016 р., с. Пурдівка, Новоайдарський район, Луганська область.

Звання: Старший солдат.

Посада: Механік-радіотелефоніст.

Підрозділ: 130-й окремий розвідувальний батальйон.

Обставини загибелі: Помер 1 січня 2016 р. під час несення служби в районі с. Пурдівка, Новоайдарський район, Луганська область.

Сімейний стан: Залишились дружина, двоє дітей та троє онуків.

Місце поховання: с. Мала Сквирка, Білоцерківський район, Київська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 4, місце 8.

Позывной "Шамиль"

Рачинський Олександр Васильович народився 26 серпня 1958 року в селі Озерна на Білоцерківщині.

В 1975 році після закінчення Озерянської середньої школи вступив до Уманського технікуму механізації сільського господарства, який закінчив у 1980 році. В 1977 - 1979 роках перебував на строковій службі в армії. Працював в радгоспі ім. 9 січня с. Озерна, в господарствах ім. Щорса с. Карапиші Миронівського району, ім. Щорса с. Яблунівка Білоцерківського району, на інших підприємствах. Заочно закінчив в 1989 році Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю інженер - механік сільського господарства.

1 березня 2015 року за покликом серця призваний до лав Збройних Сил України. Після проходження підготовки в м. Полтава був зарахований до складу військової частини - польова пошта В0798 м. Рівне. З 28 травня 2015 року старший солдат Рачинський О.В. ніс службу механіка-радіотелефоніста другого відділення командно-штабних машин польового вузла зв'язку 130 окремого розвідувального батальйону в секторі "А" м. Сєверодонецьк. Помер вірний військовій присязі 1 січня 2016 року в с. Пурдівка, Новоайдарський район, Луганська область. Смерть пов'язана з виконанням обов'язків військової служби. Похований в селі Мала Сквирка Білоцерківського району Київської області.