Решетняк Геннадій Анатолійович

Решетняк Геннадій Анатолійович

Дата та місце народження: 27 червня 1964 р., м. Луганськ.

Дата та місце загибелі: 28 лютого 2017 р., смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Молодший сержант.

Посада: Командир відділення.

Підрозділ: 54-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 28 лютого 2017 р. внаслідок обстрілу з РПГ на передовій позиції на «світлодарській дузі», поблизу смт Луганське (Бахмутський район Донецька область).

Сімейний стан: Залишились дружина та двоє дорослих дітей.

Місце поховання: м. Харків.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 9, місце 18.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 138/2017 від 22 травня 2017 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Навчався в спортінтернаті, брав участь у чемпіонатах з плавання, виборов золоту медаль у першості України. Здобув фах техніка-технолога в Луганському технікумі громадського харчування. 1990 року закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості. З 1979 по 1989 рік працював техніком-технологом громадського харчування, а з 1989 по 2008 рік — на хлібокомбінатах Луганська, від тістовода до інженера-технолога, начальника зміни, головного технолога. Після захоплення Луганська російсько-сепаратистськими бойовиками перевіз родину до Харкова. Працював у Грузії на пекарні, в харчовій промисловості у Харкові. Планував відкрити консалтингову фірму. В червні 2016 пішов до військкомату, підписав контракт і вирушив на фронт, воювати за свою рідну землю.