Стадник Сергій Анатолійович

Стадник Сергій Анатолійович

Дата та місце народження: 9 серпня 1980 р., м. Херсон.

Дата та місце загибелі: 13 серпня 2014 р., с. Успенка, Амвросіївський район, Донецька область.

Звання: Старший прапорщик.

Посада: Старшина роти.

Підрозділ: 16-й окремий батальйон, Південне ОТО НГУ.

Обставини загибелі: Коли терористи почали мінометний обстріл блокпоста поблизу населеного пункту Успенка Донецька області, він разом з товаришами знаходилися в укритті, в яке летіла міна. Сергій кинувся вперед, затуляючи своїм тілом побратимів. Від чого отримав травми, несумісні з життям, врятувавши від смерті трьох товаришів.

Сімейний стан: Залишилися дружина та донька.

Місце поховання: смт. Комишани, м. Херсон (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 5, місце 28.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 708/2014 від 8 вересня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Проходив службу у херсонській військовій частині протягом більш ніж 16 років, пройшовши в її лавах шлях від солдата строкової служби до старшого прапорщика - старшини патрульної роти на автомобілях. 2002 р. закінчив школу прапорщиків золочівського Навчального центру внутрішніх військ МВС України.

1 вересня під час урочистостей із нагоди Дня знань на фасаді будівлі херсонської середньої загальноосвітньої школи №56 була відкрита меморіальна дошка, що увічнила пам’ять Сергія Стадника – випускника цього навчального закладу.