Стельникович Віталій Віталійович

Стельникович Віталій Віталійович

Дата та місце народження: 21 березня 1986 р., с. Бігунь, Овруцький район, Житомирська область.

Дата та місце загибелі: 1 грудня 2014 р. (помер від поранень).

Звання: Солдат.

Посада: Водій.

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Внаслідок другого, тяжкого поранення впав у кому, перебував в районній лікарні Мелітополя, згодом був перевезений до Запоріжжя. 1 грудня 2014 р. серце бійця зупинилось.

Сімейний стан: Залишилися батько, брат і сестра.

Місце поховання: с. Бігунь, Овруцький район, Житомирська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 8, місце 6.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 436/2015 від 17 липня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від колег-лісівників

Віталій народився 21 березня 1986 року у селі Бігунь на Житомирщині в багатодітній родині. Його мама померла дуже рано, вихованням дітей займався батько, інвалід 2 групи.

2004 року з відзнакою закінчив Житомирське профтехучилище за спеціальністю «Столяр-будівельник». Працював у Перебродському лісництві Державного підприємства «Словечанське лісове господарство» Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, без відриву від виробництва здобув освіту у Малинському лісотехнічному коледжі. З 2009 року працював лісником у Паришівському лісництві Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська пуща».

У березні 2014 року призваний на військову службу за мобілізацією, обійнявши посаду водія 30-ї окремої механізованої бригади. Перебуваючи у складі підрозділу на сході України, в районі проведення антитерористичної операції солдат Стельникович відзначився, затримавши злочинця, який мав намір викрасти боєприпаси під час руху військового ешелону з військовою технікою, і став справжнім героєм для своїх бойових побратимів, а його батьку командування надіслало листа з подякою за виховання сина.

Під час бойових дій на Луганщині Віталій дістав поранення, після лікування повернувся на фронт.

Помер солдат Віталій Стельникович