Столярчук Мирослав Станіславович ("Мирон")

Столярчук Мирослав Станіславович

Дата та місце народження: 27 січня 1977 р., м. Луцьк, Волинська область.

Дата та місце загибелі: 29 серпня 2014 р., с. Новокатеринівка, Старобешівський район, Донецька область.

Звання: Рядовий міліції.

Посада: Міліціонер.

Підрозділ: Рота патрульної служби міліції особливого призначення ''Світязь'' ГУ МВС України в Волинській області.

Обставини загибелі: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. "Зеленим коридором" на дорозі поміж с. Новокатеринівка та х. Горбатенко. 2 вересня 2014 р. тіло Стооолярчука М.С. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Тимчасово похований на цвинтарі м. Запоріжжя, як невпізнаний герой. Був упізнаний за тестами ДНК.

Військова операція: Бої за м. Іловайськ.

Сімейний стан: Залишилися дружина та дві доньки.

Місце поховання: с. Підгайці, Луцький район, Волинська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 2, місце 8.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 365/2015 від 27 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

За відвагу та мужність

Постановою Президії ради ПАП ОВС України від 15 грудня 2014 року № 15/оф нагороджений відзнакою "За відвагу та мужність" (посмертно).

Рішенням Волинської обласної ради від 10.12.2020 №2/21 "За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно).

Нагороджений "Іловайським Хрестом" (посмертно).

від брата Столярчука Тараса та його дружини Люби і племінниці Софії

26 травня 2017 р. на свято останнього дзвінка, на стінах Підгайцівського НВК була освячена пам'ятна дошка загиблим в АТО воїнам Столярчуку Мирославу та Іщуку Володимиру (власне, її перенесли від пам'ятника жертвам війни 1941-1945 рр, на прохання родин загиблих).