Супріган Андрій Валерійович

Супріган Андрій Валерійович

Дата та місце народження: 2 вересня 1990 р., м. Кременчук, Полтавська область.

Дата та місце загибелі: 13 травня 2020 р., м. Краматорськ, Донецька область.

Звання: Майор.

Посада: Заступник командира.

Підрозділ: 47-й окремий загін спеціального призначення.

Обставини загибелі: Загинув 13 травня 2020 р. поблизу м. Краматорськ на Донеччині під час відпрацювання елементів десантування з малої висоти з вертольота у воду. Разом з Андрієм загинув сержант Дмитро Кузьменко.

Сімейний стан: Залишились батьки, сестра та дружина.

Місце поховання: м. Львів, Личаківське кладовище, поле почесних поховань № 76.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 9, місце 16.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 136/2015 від 11 березня 2015 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня

Указом Президента України № 306/2016 від 20 липня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького II ступеня.

Орден Богдана Хмельницького I ступеня

Указом Президента України № 360/2020 від 27 серпня 2020 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові", нагороджений орденом Богдана Хмельницького I ступеня (посмертно).