Тишкун Віталій Олександрович

Тишкун Віталій Олександрович

Дата та місце народження: 25 серпня 1991 р., с. Бадівка, Острозький район, Рівненська область.

Дата та місце загибелі: 11 жовтня 2016 р., смт Новотроїцьке, Волноваський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Кулеметник.

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 11 жовтня 2016 р. внаслідок нещасного випадку під час несення служби в районі смт Новотроїцьке, Волноваський район, Донецька область.

Сімейний стан: Залишилися батьки.

Місце поховання: с. Бадівка, Острозький район, Рівненська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 7, місце 2.

Тишкун Віталій Олександрович народився 25 серпня 1991 року у с. Бадівка Острозького району Рівненської області у сім’ї робітників: батько Тишкун Олександр Миколайович залізничник, мати працювала у зеленому господарстві м. Острог.

Тишкун В. О. навчався у початковій школі у с. Бадівка, потім у Волосківській ЗОШ І-ІІ ст. Загальну середню освіту здобув у Вельбівненській ЗОШ І-ІІІ ст.

Хлопець навчався на середньому та достатньому рівнях, але був активним учасником учнівського самоврядування, долучався до загально-патріотичних заходів.

Віталій мріяв стати військовим. Йому не була байдужа доля нашої держави. В період розвитку подій «революції Гідності» він працював поблизу м. Київ і, не вагаючись, долучився до учасників Майдану. Батьки дізналися про це лише коли його було поранено. У зв’язку з пораненням він не підлягав мобілізації, але дух патріотизму та велике бажання захищати рідну державу перемогли – у травні 2016 року Віталій підписав контракт на проходження військової служби.

Віталій був небайдужим до людських проблем, завжди був готовий прийти на допомогу. Чи це діти, чи підлітки, чи дорослі – він нікому не міг відмовити у найскрутнішу хвилину. Особливо любив малих дітей. Своїх племінників обожнював.

Загинув Віталій під час несення служби 11 жовтня 2016 року. У хлопця залишилися батьки, брат-інвалід та племінники. Батько працює робітником у ПЧ-18 Шепетівської дистанції колії, мати не працює, займається домашнім господарством.