Томілович Денис Григорович ("Ден")

Томілович Денис Григорович

Дата та місце народження: 11 березня 1982 р., м. Дніпропетровськ.

Дата та місце загибелі: 29 серпня 2014 р., с. Новокатеринівка, Старобешівський район, Донецька область (47°43'35.3"N 38°06'51.6"E).

Звання: Молодший лейтенант міліції.

Посада: Командир взводу.

Підрозділ: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення ''Дніпро-1'' ГУ МВС України у Дніпропетровській області.

Обставини загибелі: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла у с. Новокатеринівка, Старобешівський район, Донецька область. 12 вересня 2014 р. тіло було знайдено пошуковою групою Місії "Евакуація-200" ("Чорний тюльпан") на дорозі поміж селами Новокатеринівка та Ленінське й привезене у Запоріжжя. Упізнаний родичами.

Військова операція: Бої за м. Іловайськ.

Сімейний стан: Залишилися мати, старший брат (з лютого 2015 р. проходить службу у ППСМОП "Дніпро-1" у званні лейтенанта міліції), дружина та двоє дітей.

Місце поховання: м. Дніпро, кладовище Таромське (фото надгробку:      ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 10, місце 26.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Розпорядженням міського голови м. Кам’янське від 11.10.2016 р. нагороджений пам’ятною відзнакою міського голови – нагрудним знаком «Захисник України» (посмертно).

Нагороджений "Іловайським Хрестом" (посмертно).

Воины света, в небо ушедшие,
Злу вы войну объявили свою.
Землю оставили, к солнцу и звёздам
Вы унесли о свободе мечту.
Боже, прими их к себе в своё воинство,
В страшном бою они жизнь не спасли,
За свою землю, за свою Родину,
За Украину они полегли…

от семьи Пелипенко
від Романа Зіненко Ден, дякую тобі. Ти був моїм найкращим командиром...
Від МІНИ

Закінчив Дніпропетровский індустріальний технікум, за спеціальністю "Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації" (2004 р.) та Київський славистичний університет, за спеціальністю "Менеджмент митної справи" (2009 р.). Пройшов строкову військову службу у 50-му центрі спеціальної підготовки ЗСУ. З жовтня 2008 р. обіймав посаду директора з виробництва ООО "Метізний завод "Шплинт.УА"" (м. Днепродзержинськ).