Трєгуб Олександр Євгенович

Трєгуб Олександр Євгенович

Дата та місце народження: 30 березня 1975 р., м. Донецьк.

Дата та місце загибелі: 11 серпня 2017 р., м. Мар'їнка, Донецька область.

Звання: Старший сержант поліції.

Посада: Старший оперативно-пошукової групи.

Підрозділ: ГУ НП України в Донецькій області.

Обставини загибелі: Помер 11 серпня 2017 р. під час несення служби на пункті стоп-контролю у м. Мар'їнка.

Сімейний стан: Залишилися батько, дружина та дві доньки.

Місце поховання: м. Авдіївка, Донецька область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 4, місце 10.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 318/2017 від 11 жовтня 2017 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Світла пам'ять герою України
від Віталія

Весь свій 21-річний службовий шлях правоохоронця присвятив карному розшуку Донецька. У найскладніші для країни часи, 2014-го, старший прапорщик міліції Олександр Трегуб залишився вірним Присязі і виїхав до Маріуполя (фігурував на сайтах сепаратистів як "зрадник міліції ДНР"). Працював в обласному главку поліції старшим оперативно-пошукової групи по лінії кишенькових крадіжок. «Справжній професіонал, надійний бойовий товариш, людина з великим серцем», - так відгукуються про нього колеги.

Мар'їнка, Авдіівка, Дебальцеве – у складі зведених загонів поліції Олександр Євгенович побував майже у всіх найгарячіших точках на мапі Донеччини. Рятував людей під нищівними обстрілами, допомагав, підтримував.

Останнім часом заступав на Мар’їнський блокпост. У 40-градусну спеку він вдягав екіпірування та сумлінно перевіряв кожну проїжджаючу автівку, бо знав, за його спиною стоять мирні мешканці не тільки Донеччини, а й інших регіонів України...