Трепко Владислав Віталійович

Трепко Владислав Віталійович

Дата та місце народження: 6 червня 1986 р., м. Чернівці.

Дата та місце загибелі: 12 лютого 2015 р., с. Логвинове, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Лейтенант медичної служби.

Посада: Ординатор операційно-перев'язочного відділення.

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 12 лютого 2015 р. під час вивозу поранених з оточення в районі с. Логвинове, Бахмутський район, Донецька область внаслідок прямого влучення танкового снаряду у санітарний автомобіль.

Сімейний стан: Залишилися батьки, брати, сестра, цивільна дружина та донька, яка народилася після загибелі батька, 21 жовтня 2015 р.

Місце поховання: м. Чернівці, Центральне кладовище, Алея Слави (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 5, місце 24.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 108/2015 від 26 лютого 2015 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Народний Герой України

Указом № 1 від 4 червня 2015 р. нагороджений відзнакою "Народний Герой України" (посмертно).

Рішенням Чернівецької міської ради нагороджений медаллю “На славу Чернівців” (посмертно).

від Андрія Музики Низький уклін...
від чернівчан
Черновцы помнят тебя Владислав!
Горбатюк Дмитрий
Вічна пам'ять!
від знайомих
Бельцик Віталій Васильович

Владислав народився 6 червня 1986 р. в місті Чернівці у багатодітній родині вчителів. У 1993 - 2001 рр. навчався у загальноосвітній школі №28 міста Чернівців, 2005-го закінчив Чернівецький державний медичний коледж при Буковинському державному медичному університеті, і був зарахований студентом БДМУ, закінчивши його 2011 р. та отримавши кваліфікацію «лікар». Того ж року вступив до інтернатури за спеціальністю «хірургія». Загалом присвятив навчанню 13 років.

Перебуваючи на третьому курсі інтернатури і працюючи лікарем-інтерном у хірургічному відділенні обласної лікарні, 20 березня 2014 р. був мобілізований до Збройних Сил України, обійнявши посаду ординатора медичної роти 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади. В травні 2014 року йому було присвоєно військове звання «лейтенант медичної служби». Закінчив інтернатуру за спеціальністю «хірургія» та вступив до магістратури.

З 15 січня по 14 лютого 2015 р. перебував у відпустці, але 28 січня був терміново відкликаний до району АТО. Брав участь у бойових діях, врятувавши багато поранених. 12 лютого 2015 р. героїчно загинув під час виконання бойового завдання з надання медичної допомоги та евакуації поранених з поля бою під Дебальцевим.

Ім’я Владислава Трепка увічнено на меморіалі загиблим героям 30-ї бригади, який 23 серпня 2015 р. урочисто відкрито в місті Новоград-Волинському Житомирської області.

На вулицях Чернівців з’явились білборди з фотографіями та словами спомину про героїв антитерористичної операції.