Фурдик Дмитро Миколайович

Фурдик Дмитро Миколайович

Дата та місце народження: 11 січня 1979 р., м. Петропавловськ-Камчатський, РРФСР.

Дата та місце загибелі: 17 січня 2015 р., район Донецького аеропорту.

Звання: Сержант.

Посада: Навідник.

Підрозділ: 93-я окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 17 січня 2015 р. близько 18:00 у бою з російськими збройними формуваннями в районі монастира Іверської ікони Божої Матері (Донецький аеропорт) під час виконання бойового завдання із відволікання сил противника з метою вивезення поранених з аеропорту. У Дмитра поцілив ворожий снайпер, коли він витягав з-під обстрілу пораненого бійця. Разом з Дмитром загинув Т. Сухіашвілі.

Сімейний стан: Залишилися мати, брат і дружина.

Місце поховання: с. Павлівське, Вільнянський район, Запорізька область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 8, місце 16.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

от брата Слава Героям!!!!
Ілона
Пам'ятаємо тебе Герой!
Андрій
от Александра Голикова

Дитинство провів у Вільнянську Запорізька область, куди сім'я Дмитра переїхала, коли йому було 2 роки. Навчався у Дніпропетровському інституті фізичної культури та спорту, який закінчив у 2002 році з відзнакою. Екс-гравець клубу «Дніпропетровські Ракети» (американський футбол). Займався ресторанним бізнесом, був арт-директором одного із закладів Дніпропетровська, влаштовував масові заходи.