Шевченко (Манько) Микола Романович

Шевченко (Манько) Микола Романович

Дата та місце народження: 19 грудня 1983 р., с. Підгайчики, Теребовлянський район, Тернопільська область.

Дата та місце загибелі: 2 вересня 2016 р., с. Денежникове, Новоайдарський район, Луганська область.

Звання: Солдат.

Посада: Номер обслуги.

Підрозділ: 44-а окрема артилерійська бригада.

Обставини загибелі: Трагічно загинув 2 вересня 2016 р. в районі с. Денежникове, Новоайдарський район, Луганська область.

Сімейний стан: Залишилися мати, старша сестра та син.

Місце поховання: с. Зеленче, Теребовлянський район, Тернопільська область (фото пам'ятника).

Дорогий синочку ніяк не віриться, що тебе немає має між нами, але ти завжди з нами, хоробрий герою. Вічная память ангелику мій. Ніяк не забуду нашу останню зустріч, які ми були щасливі наші останні слова були сказано нами. Я горжуся тобою, тому що сказав якщо не піду мамо то хто піде, от пішов у вічність ...
мама
Дорога дитино як можна уявити що тебе немає серед нас. Але я знаю що ти завжди з нами. Вічная память мій герою. Прийми Боже душеньку моєї дитини.
мама
Він положив голову за майбутне свого народу.Хай земля йому буде пухом.слава Україні.
Володимир Тонкопряд
Вітали дитино мене як матір загиблого з святом матері. Але якби хотілось щоб це був і обійняв мене як було завжди у нас. Вічная пам'ять АНГЕЛИКУ МІЙ, я тільки поговорю в молитві з тобою...
мама
ДОРОГЕНЬКИЙ СИНОЧКУ ЧАС ТО ЛЕТИТЬ 2 ВЕРЕСНЯ ЯК Я ПОЛУЧИЛА СТРАШНУ ЗВІСТКУ ПРО ТЕБЕ ніяк неможу змиритись що незможу почути від тебе слово мамо.ніхто незамінить в моєму серці твого місця. СПИ АНГЕЛИКУ МІЙ. ВІЧНАЯ ПАМЯТЬ ТОБІ. ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ НАВІКИ.
Дорогий синочку ,нема такого дня,щоб я не думала про тебе .І в молитвах говорю з тобою,мені здається, що ти чуєш мене,тільки я тебе не бачу.Чекаю ночі,може у сні прийдеш до мене.Вічная пам'ять про тебе ніколи не поки не мене.Царство небесне випрошую у Бога для тебе.Спи спокійно дитя моє..