Веремеєнко Олександр Юрійович ("Фартовий")

Веремеєнко Олександр Юрійович

Дата та місце народження: 16 липня 1996 р., с. Новоселівка, Старобільський район, Луганська область.

Дата та місце загибелі: 6 березня 2017 р., с. Водяне, Волноваський район, Донецька область.

Звання: Матрос.

Посада: Гранатометник.

Підрозділ: 701-й окремий батальйон морської піхоти.

Обставини загибелі: Загинув 6 березня 2017 р. від кульового поранення близько 13:00 в ході тригодинного бою поблизу с. Водяне (Волноваський район) Донецької області.

Сімейний стан: Залишилися двоє братів і тітка.

Місце поховання: с. Чмирівка, Старобільський район, Луганська область (фото надгробку:   ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 10, місце 13.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 104/2017 від 10 квітня 2017 року, "за особисту мужність, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від ДШР 503 ОБМП від Морпєха

Навчався і жив в Севєродонецьку. Тут він закінчив школу-інтернат, після чого продовжив навчання в місцевому ПТУ, а потім вступив до Рубіжанського технікуму, де повинен був отримати спеціальність електрогазозварника. У липні 2016 року, як тільки йому виповнилося 20 років, Олександр підписав контракт і пішов на військову службу до лав ВМС України. З жовтня 2016 року - на передовій. Служив гранатометником 701-го окремого батальйону морської піхоти. Паралельно хлопець продовжував заочно навчатися в технікумі. Він любив спорт і не залишав занять спортивними вправами навіть на передовій.