Вишкварко Віктор Валентинович

Вишкварко Віктор Валентинович

Дата та місце народження: 18 серпня 1969 р., м. Київ.

Дата та місце загибелі: 8 вересня 2015 р., с. Сизе, Станично-Луганський район, Луганська область.

Звання: Сержант.

Посада: Старший майстер.

Підрозділ: 128-а окрема гірсько-піхотна бригада.

Обставини загибелі: Загинув 8 вересня 2015 р. від смертельного поранення в голову в результаті бойового зіткнення на блокпосту з ДРГ противника. Вночі, з 01:40 до 02:10, ДРГ противника здійснила спробу прориву в урочищі Шаров-Кут поблизу села Сизе (Станично-Луганський район Луганська область).

Сімейний стан: Залишився батько.

Місце поховання: м. Київ, Совське кладовище (фото надгробку:   ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 4, місце 34.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Берегової Наталії Героям Слава!
від Андрія Тулімова

Ст.пр-к Грицюк Г.І. 4огпб.: "Я пам'ятаю його, ніколи не бачив його живим, але коли забирав груз 200 з Біловодська, на бірці, що була на нозі я прочитав знайоме прізвище,і ще подумав, просто однофамілець. Але подзвонив мій друг і сказав що нашого друга Сєрого Вишкварко загинув брат. Я зупинив машину і заплакав. Мені було так важко на душі, так як би я втратив рідного брата. Важка втрата ще одного нашого БРАТА. Нехай буде земля тобі пухом. Ми будемо до кінця бити цю нечисть що забрала наших побратимів. Вічна слава вам."