Волков Юрій Васильович

Волков Юрій Васильович

Дата та місце народження: 24 червня 1989 р., м. Новоград-Волинський, Житомирська область.

Дата та місце загибелі: 29 жовтня 2016 р. (помер від поранень).

Звання: Солдат.

Посада: Майстер-номер обслуги.

Підрозділ: 54-й окремий розвідувальний батальйон.

Обставини загибелі: 28 жовтня 2016 р. був важко поранений в результаті мінометного обстрілу села Широкине (Волноваський район Донецька область), помер від множинних осколкових поранень в лікарні Маріуполя 29 жовтня 2016 р. Разом з Юрієм загинув солдат Р. Бабівський.

Сімейний стан: Залишилася цивільна дружина на 9 місяці вагітності.

Місце поховання: м. Новоград-Волинський, Житомирська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 8, місце 7.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 48/2017 від 27 лютого 2017 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

В родині було п'ятеро дітей, батько помер, з 3-х років Юрій лишився без батьківської опіки і виріс у дитбудинку, що у Денишах під Житомиром. Закінчив вище професійне училище за спеціальністю «електрик». Переїхав жити до матері у село Романівка (2015 року мати Юрія загинула в ДТП). Підробляв в Овручі у столярному цеху, різноробочим на будівництвах, більше року працював охоронцем в ТРЦ «Блокбастер» у Києві. В квітні 2016 року підписав контракт на військову службу.