Вовк Богдан Ігорович

Вовк Богдан Ігорович

Дата та місце народження: 9 липня 1969 р., м. Дрогобич, Львівська область.

Дата та місце загибелі: 18 лютого 2015 р., м. Дебальцеве, Донецька область.

Звання: Старший сержант.

Посада: Технік роти.

Підрозділ: 3-я бригада оперативного призначення, Східне ОТО НГУ.

Обставини загибелі: Зник безвісти 18 лютого 2015 р. під час відводу сил АТО з району Дебальцеве. Упізнаний серед загиблих в Харківському моргу. Похований.

Сімейний стан: Залишилися мати, сестра, дружина та син.

Місце поховання: м. Дрогобич, Львівська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 1, місце 38.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 365/2015 від 27 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням XXVII сесії Дрогобицької міської ради від 31 травня 2018 року "За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу присвоєно звання «Почесний громадянин Дрогобича» (посмертно).

За плечіма Богдана Ігоровича були строкова військова служба у лавах Радянської Армії, під час якої він здобув кваліфікацію командира середнього танку и був нагороджений нагрудним знаком "Відміннник РА".

У липні 2014 р. призваний за мобілізацією до лав Національної гвардії України, обійнявши посаду техніка роти бригади оперативного призначення Східного ОТО НГУ. Під час другого відрядження до району АТО зникнув без вісті.