Юханов Євген Георгійович

Юханов Євген Георгійович

Дата та місце народження: 28 жовтня 1976 р., м. Донецьк.

Дата та місце загибелі: 10 лютого 2015 р., м. Дебальцеве, Донецька область.

Звання: Полковник міліції.

Посада: Начальник Дебальцевського міського відділу міліції.

Підрозділ: ГУ МВС України в Донецькій області.

Обставини загибелі: Загинув 10 лютого 2015 р. у бою з диверсійно-розвідувальной групою російських бойовиків яка здійснила спробу захоплення міськвідділу міліції міста Дебальцеве.

Сімейний стан: Залишились дружина, донька та син.

Місце поховання: смт. Мангуш, Першотравневий район, Донецька область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 3, місце 27.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 213/2015 від 9 квітня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Лілії

Євген Георгійович розпочав службу в органах внутрішніх справ 1997 р. міліціонером-водієм полку патрульно-постової служби міліції Донецького міськуправління, за два роки став дільничним інспектором міліції Будьоннівського райвідділу, згодом «доріс» до посади начальника Управління громадської безпеки ГУ МВС Донеччини. В листопаді 2014-го він очолив міліцію Дебальцевого, ставши одним з небагатьох представників державної влади в місті, яке потерпало від щоденних варварських артобстрілів. Незадовго до загибелі йому було присвоєно спеціальне звання полковника міліції…

Начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області Вячеслав Аброськин: «Год назад боевики в Дебальцево расстреляли машину полковника Юханова. Погиб боевой товарищ и друг. В канун этой годовщины мы сняли фильм о нем. Собрали воспоминания тех, кто был рядом в те дни с ним. Посмотрите и помяните его добрым словом. Покойся с миром, Евгений Георгиевич!».