Ярков Олександр Іванович

Ярков Олександр Іванович

Дата та місце народження: 22 серпня 1972 р., с. Бармашове, Жовтневий район, Миколаївська область.

Дата та місце загибелі: 10 грудня 2014 р., смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Водій.

Підрозділ: 42-й окремий мотопіхотний батальйон (57-а окрема мотопіхотна бригада).

Обставини загибелі: Загинув 10 грудня 2014 р. під час виконання бойового завдання в районі смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область.

Сімейний стан: Залишились дружина та двоє дітей.

Місце поховання: с. Добре, Баштанський район, Миколаївська область (фото надгробку:     ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 10, місце 10.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Дякуємо тобі. Громада Баштанщини від Романа
от Кота

Олександр народився 22 серпня 1972 року. Все життя прожив у селі Добре Баштанського району. Закінчив Добренську загальноосвітню школу та Кіровоградський технікум радіоелектроніки. Працював майстром телевізійної апаратури, працівником Укрзалізниці: Миколаївської дистанції сигналізації і зв’язку та Миколаївського ДЕПО.

Залишив про себе спогади, як про гарного сім’янина, батька 2-х дітей, умілого майстра радіоелектроніки, відповідального працівника, шанованого односельцями громадянина і справжнього патріота України.

У зону бойових дій пішов добровольцем на початку липня 2014 року, проходив службу у 42-му батальйоні територіальної оборони України. Зарекомендував себе мужнім, сміливим солдатом, вірним товаришем, розумною і чуйною людиною.

Меморіальна дошка, яку відкрили 22 лютого 2018 року на території Миколаївської дистанції сигналізації та зв’язку регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».