Гарбарчук Тарас Анатолійович

Гарбарчук Тарас Анатолійович

Дата та місце народження: 14 вересня 1995 р., смт Гоща, Рівненська область.

Дата та місце загибелі: 29 січня 2015 р., м. Вуглегірськ, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Старший солдат.

Посада: Механік-водій.

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Зник безвісти 29 січня 2015 р. під час прямого влучення у танк у Вуглегірську на вулиці Некрасова. Екіпаж танку: молодший сержант О. Шахрай (командир танку), старший солдат М. Хоречко (навідник) та старший солдат Т. Гарбарчук (механік-водій).

Місце поховання: Не похований.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 5, ряд 9, місце 39.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Гощанської райдержадміністрації від Ковальчука Юрія Дмитровича

23 серпня 2020 року за ініціативи Командувача військ оперативного командування "Захід" Героя України, генерала-майора С.Шаптали та в рамках відзначення Дня Державного Прапора України, у Гощанській ЗОШ I-III ступенів відбувся урочистий мітинг, присвячений встановленню флагштоку з Державним Прапором України та відкриттю меморіальної дошки Тарасу Гарбарчуку, випускнику цієї школи, учаснику АТО, який загинув захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.