Гладченко Юрій Володимирович

Гладченко Юрій Володимирович

Дата та місце народження: 15 жовтня 1979 р., с. Панікарча, Кагарлицький район, Київська область.

Дата та місце загибелі: 15 липня 2014 р., с. Олександрівка, Свердловський район, Луганська область.

Звання: Старший сержант.

Посада: Командир відділення.

Підрозділ: 72-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 15 липня 2014 р. під час евакуації поранених підірвавшись на фугасі на вантажівкі ГАЗ-66 поблизу с. Олександрівка, Свердловський район, Луганської області.

Сімейний стан: Залишились дружина, син та донька.

Місце поховання: с. Панікарча, Кагарлицький район, Київська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 29.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Антоніна Рогозовець, Кузьминецький сільський голова: "Юрій був вдячним сином, дбайливим чоловіком, турботливим братом, люблячим батьком, добрим сім'янином. Його любили і поважали всі односельці. Смерть Юрія Гладченка - велика втрата для всієї громади. Він гідний того, щоб його ім'я було увічнене в нашому селі".

В'ячеслав Харчевський, підполковник: "Сержант Юрій Гладченко одним із перших в нашому районі мобілізувався для участі в АТО. За час служби проявив себе дисциплінованим, добросовісним, чесним та відповідальним воїном. До останніх днів залишився вірним Присязі, ціною власного життя виконав свій службовий обов'язок, проявивши при цьому особисту мужність і відвагу. Висловлюю глибоку вдячність батькам за виховання сина".