Головін Дмитро Володимирович

Головін Дмитро Володимирович

Дата та місце народження: 9 червня 1981, м. Володимир-Волинський, Волинська область.

Дата та місце загибелі: 1 лютого 2015 р., с. Троїцьке, Попаснянський район, Луганська область.

Звання: Старший солдат.

Посада: Навідник.

Підрозділ: 17-а окрема танкова бригада.

Обставини загибелі: Загинув 1 лютого 2015 р. в бою у Попаснянському районі Луганської області, відбиваючи атаку диверсійно-розвідувальної групи бойовиків "ЛНР" на взводний опорний пункт "Саша". Разом з Дмитром загинув сержант Д. Человський.

Сімейний стан: Залишилися мати, брат, син та донька.

Місце поховання: м. Володимир-Волинський, Волинська область, Федорівське кладовище.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 4, місце 5.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений відзнакою міської ради м. Володимир-Волинський «За заслуги перед містом» (посмертно).

Дмитро 1998 року закінчив одинадцятий клас Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, потому - навчався у Нововолинському ПТУ. Пройшов строкову військову службу в Збройних Силах України. Деякий час працював на ТзОВ «Гербор-Холдинг».

У серпні 2014 року призваний на військову службу за мобілізацією (як доброволець, приховавши сімейні обставини), брав участь у бойових діях на сході України. Наприкінці року дістав поранення, отримав відпустку, однак пробув вдома лише десять днів, бо, дізнавшись про загострення обстановки на фронті, повернувся на передову. Не зупинили його і вмовляння рідних, які переконували Дмитра у тому, що він має повне право звільнитись, бо сам виховує двох неповнолітніх дітей.

У квітні 2015 року рішенням Володимир-Волинської міської ради Дмитру посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста Володимира-Волинського»

Рішенням Володимир-Волинської міської ради від 09.09.2015 № 46/15 на честь Дмитра Головіна найменовано вулицю в кварталі індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Залізничної.