Головко Дмитро Борисович

Головко Дмитро Борисович

Дата та місце народження: 5 травня 1976 р., с. Орловка, Хохольський район, Воронізька область, РРФСР

Дата та місце загибелі: 6 червня 2015 р., смт Станиця Луганська, Луганська область.

Звання: Підполковник.

Посада: Старший оперуповноважений прикордонного оперативно-розшукового відділу прикордонної служби "Станично-Луганске 2".

Підрозділ: Східне регіональне управління ДПСУ.

Обставини загибелі: Загинув 6 червня 2015 р. внаслідок ДТП в районі смт Станиця Луганська, Луганська область.

Сімейний стан: Залишилися батьки, брат, донька та два сини-близнюки від першого шлюбу, дружина, 4-річні двійнята - син та донька.

Місце поховання: м. Артемівськ, Донецька область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 8, місце 14.

від батьків від дружини та дітей Пам'ятаю
від Вікторії

Дмитро народився і виріс у звичайній родині: батько - інженер-металург, мати - кухар, закінчив Артемівську середню школу №12. Потому 1995 р. закінчив Бахмутський індустріальный технікум (за спеціальністю "Техничне обслуговування та ремонт обладнання вогнетривкої промисловості"), 1999 р. закінчив Київський інститут сухопутних військ за спеціальністю "Бойове застосування підрозділів спеціального призначення". У 1999 - 2009 рр. служив у 3-му окремому полку спеціального призначення (в/ч А-0680, м. Кіровоград), з 5 серпня 1999 р., у званні лейтенанта обіймав посаду командира групи спеціального призначення, з 26 жовтня 2001-го, у званні старшого лейтенанта - помічника начальника повітряно-десантної служби, з 13 лютого 2004-го - командира роти спеціального призначення, з 12 липня 2004-го, у званні капітана - заступника командира батальйону з повітряно-десантної підготовки. З 23 вересня 2004 р. по 8 квітня 2005 р. служив заступником командира розвідувальної роти у складі 7-ї окремої механізованої бригади Українського миротворчого контингенту багатонаціональних сил в Республиці Ірак (в/ч А-1025), учасник бойових дій. У подальшому - продовжив службу у 3-му окремому полку спеціального призначення на посаді заступника командира батальйону з повітряно-десантної підготовки, з 25 вересня 2006 р. по 23 лютого 2009 р., у званні майора, - начальник служби повітряно-десантної техники. Звільнився у запас Збройних Сил України (після закінчення строку контракту), у подальшому займався будівельним бізнесом.

З березня 2014 Дмитро був призваний на військову службу за мобілізацією і 25 березня - призначений начальником розвідки батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади (в/ч А-0224), у званні підполковника з 25 травня по 8 вересня 2014 р. брав участь у антитерористичній операції на сході України, потому достроково демобілізований за сімейними обставинами (як батько п’ятьох дітей).

Не знайшовши себе у цивільному житті і бажаючи захищати Батьківщину, наприкінці травня 2015 р. Дмитро уклав контракт про проходження військової служби у Державній прикордонній службі України і був призначений старшим оперуповноваженим прикордонного оперативно-розшукового відділу прикордонної служби "Станично-Луганске 2" Східного регіонального управління ДПСУ (в/ч 9938).