Гордійчук Микола Миколайович («Гризун»)

Гордійчук Микола Миколайович

Дата та місце народження: 26 травня 1986 р., м. Рівне.

Дата та місце загибелі: 22 липня 2015 р. (помер від поранень).

Звання: Молодший сержант міліції.

Посада: Міліціонер.

Підрозділ: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення ''Гарпун'' ГУ МВС України в Київській області.

Обставини загибелі: 22 липня 2015 р. повертаючись з бойового завдання, поблизу блокпосту «Шахта», між містами Авдіївкою та Ясинуватою (Донецька область) внаслідок підриву на «розтяжці» дістав численні осколкові поранення кінцівок і тулуба, помер під час евакуації до військового шпиталю Красноармійська. Разом з Миколою було поранено троє його побратимів, один із яких, молодший сержант міліції Є. Бірюков, помер о 03:15 23 липня у лікарні Дніпропетровська.

Сімейний стан: Залишилися батьки, брат, наречена (весілля із якою було заплановане на 23 серпня 2015 р.)

Місце поховання: м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Алея Слави міського кладовища (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 6, місце 19.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 546/2015 від 15 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Посмертно нагороджений відзнакою “За заслуги перед міською громадою”, а також однією з найпочесніших пластових відзнак - Залізним Пластовим Хрестом.

За особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, згідно рішення № 109/93 присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського».

від учнів 7-ї школи Ти будеш вічно жити у нашій памяті і серцях.
від Мальованого Сергія

Народився у родині військовослужбовців. Навчався у Кам'янець-Подільській СЗОШ №7. Член НСОУ «Пласт» з 1993 року (належав до гуртка «Леви», з 1996 р. - до підготовчого табору ім. Устима Кармалюка), старший пластун. 2003 та 2004 рр. був учасником військово-патріотичного табору «Легіон».

Закінчив Кам'янець-Подільський Національний університет ім. Івана Огієнка за спеціальністю «Психологія». Учасник команди КВН «Наш Формат». Був відомим у Кам'янці-Подільському шоуменом і громадським активистом, ведучим молодіжної телепрограми «Шоу Кадрів», засновником і солістом групи «Своєрідне», а потім - групи «The DenDi» (під творчим псевдонимом «Nik Своєрідний»).

Брав активну участь у подіях Революції Гідності у складі 15-ї сотні Самооборони Майдану «Вільні люди». У грудні 2013 р. записав клип на власну пісню «Твоє призначення має значення». У червні 2014 р. записав відеозвернення на підтримку земляків, які у складі батальйону територіальної оборони Хмельниччини вирушали на схід України. З квітня 2015 року проходив службу у БПСМОП «Гарпун».

Прощання з Миколою відбулося 25 липня у гарнізонному Будинку офіцерів, відспівували його у храмі святих Петра і Павла, де за місяць він збирався вінчатися...

Під час урочистостей з нагоди Дня незалежності України, що проходили у Кам'янці-Подільському, на головну площу Старого міста під пісню Nikа Своєрідного винесли портрети загиблих у АТО, а брат Миколи почитав його незакінчений вірш.