Горячевський Олександр Олександрович

Горячевський Олександр Олександрович

Дата та місце народження: 24 травня 1979 р., м. Полтава.

Дата та місце загибелі: 19 серпня 2014 р., м. Іловайськ, Донецька область.

Звання: Рядовий міліції.

Посада: Міліціонер.

Підрозділ: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення ''Шахтарськ'' ГУ МВС України в Дніпропетровській області.

Обставини загибелі: Загинув 19 серпня 2014 р. у бою під час звільнення Іловайська Донецької області. Разом з Олександром загинули старший сержант міліції А. Курочка та рядовий міліції В. Москаленко.

Військова операція: Бої за м. Іловайськ.

Місце поховання: м. Полтава, Центральне кладовище (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 2, місце 11.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 97/2021 від 12 березня 2021 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений "Іловайським Хрестом" (посмертно).

Холод В.Ю.: "Повідомляю що боєць бат. МВС України в Дніпропетровській (на той час керівництво цього підрозділу повідомило його що він є штатним співробітником МВС) обл. "Шахтарськ" дійсно загинув у бою 19.08.14 р. за Іловайськ, Горячевській О.О. героічно, не ховаючись, бесприривно стріляв з ручного граномету по позиціям бойовиків "ДНР", випустив, прицільно, не менше п'яти гранат, думаю що своєю рішучою поведінкою він зберіг життя українськіх бійців які були поруч з ним (ЗСУ,МВС), також БМП з екіпажем, загинув він від пострілу ворожого гранатомету."