Губанов Сергій Леонідович («Сєдой»)

Губанов Сергій Леонідович

Дата та місце народження: 21 червня 1975 р., м. Кадіївка, Луганська область.

Дата та місце загибелі: 20 травня 2020 р., с. Трьохізбенка, Новоайдарський район, Луганська область.

Звання: Полковник поліції.

Посада: Командир батальйону.

Підрозділ: Батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1».

Обставини загибелі: Увечері 20 травня 2020 р. під час патрулювання території поблизу с. Трьохізбенка на Луганщині четверо поліцейських підірвалися на невідомому вибуховому пристрої. Командир батальйону помер від отриманих травм під час евакуації до лікарні.

Сімейний стан: Залишились мати та дружина.

Місце поховання: смт. Воронове, Сєвєродонецька міська рада, Луганська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 9, місце 18.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 326/2016 від 3 серпня 2016 року, "за особисту мужність, виявлену під час виконання службового обов’язку, вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Національної поліції України", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Герой України

Указом Президента України № 193/2020 від 21 травня 2020 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові", присвоєно звання «Герой України» (посмертно).

Вічна пам'ять тобі, Комбате...
від Ірини Болткової

Закінчив Донецький інститут внутрішніх справ (1999) та Національну академію внутрішніх справ (2004). Мешкав у Сєверодонецьку. Проходив строкову службу в 95 ОАеМБр. З 1995 пройшов шлях від оперативника карного розшуку Стахановського міського відділу міліції до начальника Луганського міського управління, на початок 2014 року — начальник Ленінського райвідділу міліції м. Луганська.

Був захоплений у полон бойовиками разом з іншими офіцерами міліції. Після визволення брав участь у звільненні Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного від незаконних збройних формувань.

Його батьки в Луганську відмовились від сина за проукраїнську позицію. На посаді комбата — з 6 листопада 2015.