Гулюк Сергій Миколайович

Гулюк Сергій Миколайович

Дата та місце народження: 7 вересня 1981 р., м. Рівне.

Дата та місце загибелі: 31 липня 2014 р., с. Василівка, Амвросіївський район, Донецька область.

Звання: Молодший сержант.

Посада: Водій секції автомобільних перевезень.

Підрозділ: Луцький прикордонний загін.

Обставини загибелі: Загинув 31 липня 2014 р. під час мінометного обстрілу ВІПС "Василівка" (ВПС "Амвросіївка) в районі с. Василівка (Амвросіївський район) в Донецькій області. Разом з Сергієм загинули старший солдат О. Басак, молодший сержант Р. Черноморченко, сержант О. Паршутін та прапорщик Ю. Філіпповський.

Сімейний стан: Залишились дружина та троє дітей.

Місце поховання: с. Завизів, Острозький район, Рівненська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 2, місце 24.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 640/2014 від 8 серпня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно).

Згідно рішення Рівненської міської ради № 5756 від 17 вересня 2015 р. присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне» (посмертно).

Згідно рішення Луцької міської ради №44/1 від 25.07.2018 р. присвоєнно звання "Почесний громадянин міста Луцька" (посмертно).

Народився 7 вересня 1981 року в місті Рівне. З 2000 року проживав в місті Луцьку.

Сергій з дитинства займався спортом. Відвідував секцію самбо та дзюдо. Та 2000 році йому було присвоєно звання "Майстер спорту України". Кожен рік проводяться чемпіонат Державної прикордонної служби з боротьби самбо присвячений молодшому сержанту Сергію Гулюку.

У 1999 році був призваний на строкову службу в Луцький прикордонний загін. А з 21 січня 2002 року проходив там контрактну службу. З 2003 по 2006 рік навчався у рівненському державному коледжі, який закінчив з червоним дипломом і отримав професію юрист. В листопаді 2012 року отримав спеціальність "молодший інспектор прикордонної служби", закінчивши Національну академію Державної прикордонної служби.

Вирушив в зону АТО 28 червня 2014 року у складі оперативно-бойової прикордонної застави Луцького прикордонного загону для забезпечення правопорядку на державному кордоні України у Донецькій області.