Древаль Олексій Вікторович

Древаль Олексій Вікторович

Дата та місце народження: 22 жовтня 1984 р., м. Кременчук, Полтавська область.

Дата та місце загибелі: 29 серпня 2014 р., с. Новокатеринівка, Старобешівський район, Донецька область.

Звання: Старший солдат.

Посада: Старший навідник.

Підрозділ: 93-я окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. "Зеленим коридором" на дорозі в районі с. Новокатеринівка. 2 вересня 2014 р. тіло Древаля О.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Був упізнаний бойовими товаришами та родичами.

Військова операція: Бої за м. Іловайськ.

Сімейний стан: Залишилися мати, сестра, дружина, 6-річна донька та 3-річний син.

Місце поховання: м. Кременчук, Полтавська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 29.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2015 р. нагороджений відзнакою "За вірність народу України" І ступеня (посмертно).

Закінчив кременчуцьке ПТУ №7, пройшов строкову військову службу у Державній прикордонній службі України, спочатку у Навчальному центрі ДПСУ (м. Оршанець), потім - у Одеські області. У серпні 2004 року брав участь у військовому параді з нагоди Дня незалежності України. Нагороджений нагрудним знаком "Відмінний прикордонник" ІІ ступеня.

Призваний на військову службу за мобілізацією (як доброволець). Мріяв про продовження військової кар’єри та здобуття вищої освіти.