Жеребило Вадим Володимирович («Діджей»)

Жеребило Вадим Володимирович

Дата та місце народження: 7 жовтня 1993 р., м. Мена, Чернігівська область.

Дата та місце загибелі: 31 січня 2015 р., м. Щастя, Луганська область.

Звання: Солдат.

Посада: Стрілець-зенітник.

Підрозділ: 24-й окремий штурмовий батальйон ''Айдар''.

Обставини загибелі: Загинув 31 січня 2015 р. під час обстрілу з РСЗВ «Град» ТЕС у місті Щастя, Луганської області разом з солдатом Р. Бобуровим.

Сімейний стан: Залишилась мати.

Місце поховання: м. Мена, Чернігівська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 6.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Згідно рішення Менської районної ради №74 від 30 березня 2016 року (третя сесія сьомого скликання) за мужність і героїзм, проявлені при виконанні військового обов’язку під час захисту територіальної цілісності та недоторканості країни присвоєно звання «Почесний громадянин Менського району» (посмертно).

Нагороджений відзнакою Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА» "Орденом "За вірність присязі".

Нагороджений медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (посмертно).

У 2009 році вступив до Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, після закінчення якого навчався в Київському національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут». Під час Революції Гідності працював біля КМДА у зеленому наметі зі звуковою апаратурою, активний учасник протистояння на Грушевського.

Пам'ять Вадима увічнено меморіальною дошкою, встановленою на фасаді Менської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка.

8 грудня 2015 року на будівлі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою було урочисто відкрито меморіальну дошку на честь шістьох полеглих у районі АТО випускників навчального закладу.