Жуков Дмитро Сергійович ("Сірєнь")

Жуков Дмитро Сергійович

Дата та місце народження: 27 листопада 1978 р., м. Петропавловськ-Камчатський, РРФСР.

Дата та місце загибелі: 12 серпня 2014 р., м. Вуглегірськ, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Підполковник (посмертно).

Посада: Заступник командира батальйону з озброєння.

Підрозділ: 25-а окрема повітряно-десантна бригада.

Обставини загибелі: Загинув 12 серпня 2014 р. близько 21.00 внаслідок мінометного обстрілу під час визволення м. Вуглегірськ Донецької області. Разом з Дмитром загинули старший лейтенант Д. Чигринов, старшина О. Мельников, старший солдат А. Паращенко, солдат С. Карпенко, солдат О. Головко та солдат С. Слісаренко.

Сімейний стан: Залишились дружина та син.

Місце поховання: с. Вільне, Новомосковський район, Дніпропетровська область.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 640/2014 від 8 серпня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 651/2014 від 14 серпня 2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Любим тебя, гордимся тобой! В Памяти нашей всегда ты живой!
Дружина та син
від друзів від товаришів по службі
Как жаль , что не дано тебя нам воскресить ...Как жаль , что слёзы не заставят сердце биться... И жизнь твою никак не возвратить...Лишь остаётся только плакать и молиться... Молиться за тебя , за твой покой на небесах. ГЕРОИ не умирают!!! Дима,ты всегда с нами! Твои друзья г. Краматорск
Хочеться сказати тобі: "Повертайся, будь-ласка, живим. Я прошу не багато, й не мало...Кожен вечір молюся святим, щоб нещастя тебе не спіткало..." Але, на жаль, тебе вже немає. Дякуємо тобі за те, що наші діти можуть гратися на майданчику,жити та радіти життю. Дякуємо тобі за те, що ти боровся за майбутнє України, наших дітей. Ми пам'ятаємо та будемо пам'ятати тебе завжди, ти залишився в нашій пам'яті завжди життєрадісним та веселим хлопцем.Герої не вмирають. Пам'ятаємо.
Старі шкільні друзі

Народився в родині військовослужбовців. Разом з батьками мешкав у місті Кам'янка-Бузька, де закінчив ЗОШ № 3, по тому — ВПУ № 71 (того ж міста).

З 1990-х років — у лавах Збройних Сил України. Закінчив Військовий інститут артилерії імені Богдана Хмельницького при Сумському державному університеті.

З весни 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.