Дата: 14 липня 2014 р. Місце: с. Давидо-Микільське, Краснодонський район, Луганська область (48°29'53.6"N 39°49'43.8"E).

14 липня 2014 р. літак АН-26 (бортовий номер "19 синій"), зі складу 456-ї бригади транспортної авіації ПС ЗСУ, яким керував майор Д.О. Майборода, виконував завдання з десантування вантажів парашутним способом у Луганській області. В екіпажі було сім чоловік та 1 супроводжуючий вантажу. Близько 12:30 на висоті 6500 метрів літак був уражений. Існує 2 версії ураження: постріл був зроблений з сучасного наземного ракетно-гарматного комплексу "Панцир" або самонавідною ракетою Х-24 класу "повітря-повітря" з російського літака, який міг бути піднятим в повітря з аеродрому Міллерово.

В результаті ураження лівий двигун та електрообладнання літака відмовили, в корпусі фюзеляжу з'явилася пробоїна, відбулося різке задимлення салону літака. Зусилля екіпажу щодо флюгерування лівого двигуна результатів не дали, літак одразу почав завалюватись на ліве крило з розворотом в ліво. Командир корабля майор Д.О. Майборода намагався вирівняти траєкторію польоту літака та уникнути звалювання його в штопор для надання можливості екіпажу покинути літак, який вже почав втрачати керованість. Екіпаж в кількості шістьох осіб за командою командира корабля покинув літак.

В результаті катастрофи загинуло 2 членів екіпажу літака (їх місцеві мешканці поховали недалеко від уламків літака й вимагали гроші за повернення рідних тіл загиблих), 2 потрапили в полон, решту врятували спецпризначенці зі складу 8-го окремого полку СпП.