- Укр
- Англ
Бодаква Олександр Леонідович
14 грудня 1978 – 17 січня 2023Полтавська обл. – Харківська обл.
Біографія
Ще не доданоВійськова служба
ЛейтенантЩе не доданоМісце поховання
Ще не додано
Фото і відео
Ще не додано
Україна пам'ятає
Ще не додано
Спогади
Ще не доданоВи можете поділитися історією або теплими словами, щоб вшанувати пам’ятьВшанування пам'яті
Татку, ти завжди залишишся для мене найкращим у світі. Я пам’ятатиму твою турботу, тепло і любов. Ти – мій герой назавжди!
ДонечкаВін був не лише хоробрим офіцером, який до останнього виконував свій обов’язок перед Батьківщиною, але й люблячим батьком і чоловіком. Для доньки він назавжди залишиться прикладом доброти, сили та безмежної любові. Для мене – надійною опорою, найріднішою людиною, з якою пов’язане моє життя і всі найтепліші спогади.
Він загинув від мінометно-ракетного обстрілу на Харківщині, віддавши своє життя за Україну.
У наших серцях він житиме вічно – як справжній Герой, як батько, який любив понад усе, і як чоловік, який залишив по собі світлий слід.
Світла пам'ять і вічна шана!Бодаква Наталія, дружина
Публікації
- Лейтенант Олександр Бодаква загинув 17 січня 2023 р. у бою з окупантами на Куп'янському напрямку Харківщини. Біля с. Моначинівка офіцер дістав смертельні вибухові поранення. За місяць до цього йому виповнилося 44 роки. Олександр народився у м. Глобине Полтавської області. Там навчався у школі № 5. Потім закінчив Кременчуцький льотний коледж цивільної авіації. Працював оператором на Полтавському РЕЄ. Згодом оселився у Дніпрі, працював у сфері ІТ. У вільний час любив рибалити та гуляти з близькими біля води. Захоплювався футболом, вивчав іноземні мови. Під час повномасштабного російського вторгнення чоловік поповнив лави Збройних сил України. Служив у 40-му окремому стрілецькому батальйоні. Був командиром зенітно-ракетного взводу. «Ми жили в районі набережної Дніпра. У вільний час із донькою Анастасією ходили туди відпочивати і ловити рибу. Улюблене місце відпочинку в Дніпрі — яхт-клуб «Січ». Коли пішов воювати, то дуже полюбив Харків. Для нас він залишиться героєм, який пішов захищати країну та хотів для своєї доньки кращого майбутнього. Наш біль та втрату не передати словами. Він назавжди буде в наших серцях. Буде янголом-охоронцем для доньки», — розповіла колишня дружина загиблого Наталія. Поховали офіцера у рідному місті на Полтавщині. Вдома на нього чекали мама, дружина і донька.Платформа пам'яті 'Меморіал'