Калитич Віктор Михайлович

Калитич Віктор Михайлович

Дата та місце народження: 27 червня 1963 р., м. Чоп, Закарпатська область.

Дата та місце загибелі: 26 березня 2017 р., с. Малинівка, Слов'янський район, Донецька область.

Звання: Полковник.

Посада: Начальник відділу ремонту РАО.

Підрозділ: Центральне ракетно-артилерійське управління ЗС України Озброєння ЗС України.

Обставини загибелі: Загинув 26 березня 2017 р. в результаті авіакатастрофи військового гелікоптеру Мі-2, яка сталася біля с. Малинівка (Слов'янський район) Донецької області, в 13 км від аеродрому м. Краматорська. Разом з Віктором загинули підполковник Є. Волошин, капітан Д. Мовчан, старший лейтенант Р. Кандул та полковник В. Мельник.

Сімейний стан: Залишилися мати, дружина, донька та онук.

Місце поховання: м. Львів, Личаківське кладовище, Поле почесних поховань № 76.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 138/2017 від 22 травня 2017 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

З 1985 до 1990 року проходив службу в Групі радянських військ у Німеччині на посаді начальника загону, командира радіотехнічних військ. З 1990 до 1992 служив у Далекосхідному окрузі в Хабаровську (РРФСР, СРСР). З 1995 до 2005 ніс службу в Західному оперативному командуванні (Україна). З вересня 2005 року - полковник запасу, військовий пенсіонер. З 2008 року — старший науковий співробітник науково-дослідного відділу (ракетних військ та артилерії) наукового центру Національної академії сухопутних військ. В подальшому працював у Львові в сфері нерухомості. З початком війни активно допомагав армії, в січні 2015 року повернувся до ЗСУ, служив на Яворівському полігоні, тренував військовослужбовців за напрямком ракетно-артилерійського озброєння. Виконував обов'язки в зоні проведення АТО.