Король Віталій Вікторович

Король Віталій Вікторович

Дата та місце народження: 23 травня 1995 р., смт Власівка, Кіровоградська область.

Дата та місце загибелі: 29 серпня 2014 р., с. Новокатеринівка, Старобешівський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Командир танка.

Підрозділ: 17-а окрема танкова бригада.

Обставини загибелі: Загинув 29 серпня 2014 року під час під час виходу з Іловайського котла т.зв. "Зеленим коридором" - прориву танків бригади до с. Новокатеринівка збоку хутора Горбатенко. Танк, в якому був В.В. Король, ішов першим, та був розстріляний російськими танками. Загинув разом з усім екіпажем: солдатом В. Милащенко (механік-водій) та старшим солдатом В. Калакуном (навідник). 2-го вересня 2014 р. тіло Короля В.В. разом з тілами 87 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до привезений до м. Запоріжжя. Впізнаний за експертизою ДНК.

Військова операція: Бої за м. Іловайськ.

Місце поховання: смт. Власівка, Світловодська міська рада, Кіровоградська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 6, місце 20.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 216/2016 від 18 травня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Лупуляк Віти Василівни Ось минув ще один рік, як тебе немає. Ми тебе любимо і пам'ятаємо. Дуже тяжко без тебе ,ну ми тебе завжди чекаємо! Люблю тебе мій сину.
мама