Красногрудь Дмитро Анатолійович («Мир»)

Красногрудь Дмитро Анатолійович

Дата та місце народження: 18 жовтня 1978 р., м. Лиман, Донецька область.

Дата та місце загибелі: 13 липня 2020 р., смт Зайцеве, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Лейтенант (посмертно).

Посада: Командир взводу.

Підрозділ: 137-й окремий батальйон морської піхоти (35-а окрема бригада морської піхоти).

Обставини загибелі: Загинув 13 липня 2020 р. під час виконання бойового завдання з обстеження підходів до позицій батальйону у «сірій» зоні поблизу смт Зайцеве внаслідок підриву на міні. Під час пошуково-евакуаційних виходів з розшуку тіла загиблого загинули також сержант-медик Микола Ілін та сержант Ярослав Журавель.

Сімейний стан: Залишились батьки, дружина та двоє синів.

Місце поховання: м. Лиман, Донецька область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 10, місце 17.

Медаль Захиснику Вітчизни

Указом Президента України № 480/2015 від 20 серпня 2015 року, "за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни».

Медаль За військову службу Україні

Указом Президента України № 270/2019 від 17 травня 2019 р., "за значні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, громадянську мужність, самовідданість у відстоюванні конституційних засад демократії, прав і свобод людини, вагомий внесок у культурно-освітній розвиток держави, активну волонтерську діяльність", нагороджений медаллю "За військову службу Україні".

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 304/2020 від 5 серпня 2020 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).