Боровик Дмитро Олексійович ("Бора", "Боровичок")

Боровик Дмитро Олексійович

Дата та місце народження: 14 березня 1988 р., м. Київ.

Дата та місце загибелі: 22 серпня 2014 р., мікр. Красний Яр, Жовтневий район, м. Луганськ.

Звання: Солдат.

Посада: Кулеметник.

Підрозділ: 12-й батальйон територіальної оборони ''Київ''.

Обставини загибелі: 22 серпня 2014 р. перебуваючи на бойовому чергуванні на блокпості в м. Луганськ Жовтневий район міста мікрорайон Красний Яр приблизно о 5.30 відбувся обстріл позицій з танку та мінометів з боку сепаратистів. Загинув на місці бойового чергування разом із німецькою вівчаркою - службовою собакою. Під час цього обстрілу також загинув молодший сержант Войтенко О. А.

Місце поховання: м. Київ, Берковецьке кладовище, діл. № 86, р. 16, м. 12 (фото надгробку:   ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 5, місце 12.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Володимир Кухар, заступник командира батальйону: "Закінчив ПТУ залізничного транспорту. Працював машиністом електротранспорту у київському метрополітені. Є музей на підприємстві.

Раніше служив в армії.

Одним з перших у 12 батальйоні зайшов у Червоний Яр. Виконував завдання з охорони взводного опорного пункту на березі Сіверського Дінця.

Був палким прихильником київського "Динамо". Не пив, не курив.

Оптиміст з чіткою життєвою позицією.

Невисокого зросту. Постійно посміхався. Носив футболку "Воля України або смерть!" Погляд по-дитячому чистий, доброзичливий, випромінював тепло.