Чорноус Володимир Михайлович

Чорноус Володимир Михайлович

Дата та місце народження: 24 липня 1988 р., с. Панасівка, Козятинський район, Вінницька область.

Дата та місце загибелі: 19 липня 2014 р., Луганський аеропорт.

Звання: Старший лейтенант.

Посада: Командир взводу.

Підрозділ: 15-й окремий гірсько-піхотний батальйон (128-а окрема гірсько-піхотна бригада).

Обставини загибелі: Загинув 19 липня 2014 р. коли виїхавши з аеропорту Луганська на зустріч колоні, що рухалась із підкріпленням, попав під обстріл артилерії терористів.

Сімейний стан: Залишилися дружина та син.

Місце поховання: с. Козятин, Козятинський район, Вінницька область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 9, місце 41.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 817/2014 від 21 жовтня 2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

За особисту мужність і героїзм, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в ході проведення антитерористичної операції на Сході країни, згідно рішення 25 сесії 6 скликання Ужгородської міської ради від 19 вересня 2014 року №1458 присвоєно звання «Почесний громадянин м. Ужгорода» (посмертно).

Рішенням Козятинської районної ради від 30 березня 2018 року нагороджений нагрудним знаком «За заслуги перед Козятинщиною» (посмертно).

Розпорядженням голови Козятинської міської ради від 9 серпня 2016 року №574-р нагороджений відзнакою Козятинської міської ради «За героїзм та патріотизм» (посмертно).

Рішенням 16 сесії 7 скликання Козятинської міської ради від 2 червня 2017 року №665-VII присвоєно звання «Почесний громадянин міста Козятин» (посмертно).

від дружини та синочка від Козятинської міської територіальної громади Вінничини

У жовтні 2015 р. на міському цвинтарі міста Козятина Вінницької області урочисто відкрито обеліск на честь загиблих воїнів-земляків.

Меморіальний знак встановлено на площі ім. майора В. Постолакі в Ужгороді.


Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Рішенням 25 сесії 6 скликання Переможнянської сільської ради Козятинського району Вінницької області від 23 жовтня 2014 року вулицю Леніна у селі Перемога перейменовано на вулицю Володимира Чорноуса.