Голубовський Дмитро Степанович

Голубовський Дмитро Степанович

Дата та місце народження: 24 травня 1966 р., смт Коропець, Монастириський район, Тернопільська область.

Дата та місце загибелі: 15 вересня 2014 р., с. Гранітне, Тельманівський, Донецька область.

Звання: Старший сержант.

Посада: Водій-санітар.

Підрозділ: 19-й батальйон територіальної оборони.

Обставини загибелі: Загинув 15 вересня 2014 р. в районі с. Гранітне, Тельманівський район, Донецька область, в результаті обстрілу із засідки російськими бойовиками, коли повертався до свого підрозділу на машині після евакуації пораненого.

Сімейний стан: Залишилися дружина та син.

Місце поховання: с. Новогригорівка, Миколаївський район, Миколаївська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 6, місце 21.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Народився 24 травня 1966 року в селі (нині – селище міського типу) Коропець Монастириського району Тернопільської області. З 1973 по 1981 рік навчався в місцевій середній школі, пізніше — в Івано-Франківському професійно-технічному училищі № 3. У 1984 році був призваний до армії. Після служби повернувся додому, працював у м. Івано-Франківську на меблевому комбінаті. У 1990-х роках виїхав на південь України на сезонні роботи. Мешкав у Братському районі Миколаївської області, з 2001 року – в селі Новогригорівка Миколаївського району Миколаївської області. 13 травня 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив водієм-санітаром 19-го батальйону територіальної оборони Миколаївської області Збройних Сил України (з листопада 2014 року – 19-й окремий мотопіхотний батальйон 40-ї окремої артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України; військова частина польова пошта В2326). 15 вересня 2014-го загинув час обстрілу із засідки проросійськими терористами у районі села Гранітне Тельманівського (нині – Волноваського) району Донецької області, коли повертався до свого підрозділу на машині після евакуації пораненого.