Задоянчук Олег Іванович

Задоянчук Олег Іванович

Дата та місце народження: 10 липня 1971 р., м. Хабаровськ, РРФСР.

Дата та місце загибелі: 4 вересня 2014 р., с. Дмитрівка, Новоайдарський район, Луганська область.

Звання: Солдат.

Посада: Старший водій.

Підрозділ: 12-й батальйон територіальної оборони ''Київ'' (26-а окрема артилерійська бригада).

Обставини загибелі: Загинув 4 вересня 2014 р. під час обстрілу із РСЗВ «Смерч» у селі Дмитрівці Новоайдарського району Луганської області. Разом з Олегом загинув О. Ощепков.

Сімейний стан: Залишилися батьки та сестра.

Місце поховання: м. Київ, Лук'янівське військове кладовище, діл. № 4, р. 1а, м. 5 (фото надгробку:   ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 8, місце 10.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Берегової Наталії від батьків від сестри Ірини
від батьків від сестри Ірини від Берегової Наталії
від племінниці Діани Вчинки бувають сильнішими за наші найкращі тексти! Дякую, що став у проломі за всіх нас. Вічна пам'ять!..
Андрій Шевченко і Ганна Гомонай
Ми пам'ятаємо тебе, друже. І дякуємо.
Однокурсники Інституту журналістики

Олег Іванович Задоянчук народився 10 липня 1971 року в місті Хабаровську сім'ї військовослужбовця. У 1985 – 1988 рр. навчався у середній школі № 55 м. Кишинева. Деякий час навчався у одному з військових училищ у Санкт-Петербурзі, проте згодом прийняв рішення звільнитись з військової служби за власним бажанням. 1995 року закінчив Інститут журналістики Київського національного університету імені Т. Шевченка за спеціальністю "Політична журналістика".

Розпочав журналістську діяльність репортажами із зони бойових дій в Придністров'ї для московської газети «Мегаполис-Экспресс». У 1993 – 1997 рр. — редактор, кореспондент «УНІАН-новини». У 1997 – 1998 рр. — редактор програми «Післямова» на студії «1+1». З 1998 року працював головним редактором телекомпанії «Нова мова», був редактором проекту «Обличчя світу», випусковим редактором новин «Нового каналу», «5 каналу», ТСН, СІТІ. Шеф-редактор медіа-центру «Кандидат». Останнім часом працював в агентстві «Укрінформ».

29 серпня 2014 року призваний на військову службу за мобілізацією, 2 вересня у числі 16 новоприбулих бійців прийняв Військову присягу в 12-му батальйоні територіальної оборони "Київ". Вже за два дні Олег Іванович загинув...