Волонтери та журналісти

Чорний Микола Володимирович

Загинув 23 червня 2014 р. під час доставки гуманітарної допомоги в районі м. Дебальцево.

Чубенко Степан Вікторович

Застрелений 25 липня 2014 р. бандитами батальйону "Керч" в смт. Горбачево-Михайлівка, Моспинська міська рада, Донецька область за надання волонтерської допомоги українським військовим.

Куліш Олена Борисівна

Застрелена 10 серпня 2014 р. бандитами ЛНР в с. Переможне, Лутугинський район, Луганська область за надання волонтерської допомоги українським військовим.

Альохін Володимир Олексійович

Застрелений 10 серпня 2014 р. бандитами ЛНР в с. Переможне, Лутугинський район, Луганська область за надання волонтерської допомоги українським військовим.

Пізняк Юрій Олексійович

Вбитий в ніч на 14 серпня 2014 р. на блок-посту «Слов'янка-кордон», на якому бойовики намагалися зі зброєю прорватися з Донецької області у Дніпропетровську.

Шлюсар Роман Дмитрович

Загинув 18 грудня 2014 р. під Лисичанськом (Луганська область) під час волонтерської поїздки в зону АТО.

Ніколаєв Сергій Владиславович

28 лютого 2015 р. пораний осколками в селищі Піски Донецької області, після чого був доставлений у залізничну лікарню міста Красноармійська, де й помер.

Боднар Володимир Богданович

Загинув 17 травня 2015 р. об 11:30 у результаті підриву на фугасі автомобіля УАЗ на ґрунтовій дорозі, що веде до села Троїцьке (Попаснянський район) Луганської області.

Нестеренко Віктор Георгійович

Загинув 16 серпня 2016 р. близько 2:00 під час нічного обстрілу російськими бойовиками території села Чермалик (Волноваський район Донецька область).