Волохов Олексій Олегович

Волохов Олексій Олегович

Дата та місце народження: 20 березня 1992 р., м. Кіровоград.

Дата та місце загибелі: 24 червня 2014 р., c. Красноармійське, Слов'янський район, Донецька область (48°48'48.5"N 37°28'53.1"E).

Звання: Старший солдат.

Посада: Старший розвідник.

Підрозділ: 3-й окремий полк спеціального призначення.

Обставини загибелі: Загинув 24 червня 2014 р. близько 17:15 під Слов'янськом в районі c. Красноармійське, Слов'янський район, Донецька область у збитому військовому гелікоптері Мі-8МТ ("63 жовтий"), який повертався з блокпоста з фахівцями, що встановлювали апаратуру з метою організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення перемир'я в зоні проведення АТО. Разом з Олексієм загинули підполковник А. Бєлкін, майор Р. Мазунов, майор Д. Шингур, старший солдат О. Кондаков, капітан О. Петрищук, підполковник І. Горбенко, старший прапорщик М. Шпак та підполковник В. Шкіра.

Військова операція: Звільнення Слов'янська.

Місце поховання: м. Кіровоград, Дальносхідне кладовище (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 14.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 599/2014 від 19 липня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням виконкому Кіровоградської ради від 26 серпня 2014 р. нагороджений відзнакою "За заслуги 2 ступеня" (посмертно).

Нагороджений медаллю ВГО "Країна" "За визволення Слов'янська" (посмертно).

Низький уклін...
від чернівчан
Ніхто не забутий, ніщо не забуте
від брата